Vodja tehnično vzdrževalne službe

Za delo v vseh poslovnih enotah skupine Kaval group iščemo novega sodelavca na delovnem mestu Vodja tehnično vzdrževalne službe (m/ž).

Opis delovnega mesta

Naloge in odgovornosti:
  • Vodenje tehnične službe
  • Vodenje in motiviranje zaposlenih
  • Vodenje projektov in investicij
  • Organizacija dela
  • Nazor zunanjih izvajalcev
  • Priprava ponudb za obnove
  • Skrb za vozni park

Pričakujemo:
  • V. stopnja izobrazbe tehnične smeri (ali ekonomske smeri z izkušnjami na enakem delovnem mestu)
  • Vsaj 2 leta delovnih izkušenj na enakem področju
  • Računalniška pismenost (MS Office, internet)
  • Poznavanje predpisov iz varstva pri delu
  • Natančnost, odgovornost in organiziranost
  • Odlične vodstvene in komunikacijske sposobnosti
  • Ne konflikten značaj in timska usmerjenost

Ponujamo

  • Izbranemu kandidatu nudimo zaposlitev za nedoločen čas po uspešno opravljeni poskusni dobi, delo v dinamičnem in urejenem delovnem okolju ter možnost strokovnega in osebnega razvoja